Potrebujem
poradiť

Potrebujem
poradiť

floating icon

Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadom možností financovania.

Dohodnúť stretnutie

Zmena lehôt spracovania SEPA medzibankových platieb

Vážení klienti,

dovoľujeme si  vás informovať o zmene lehôt spracovania SEPA medzibankových platieb s účinnosťou od 1.7.2023.

SEPA medzibankové platby realizované v pracovných dňoch prostredníctvom Internet bankingu alebo našich obchodných zastúpení do 12.00 h., budú pripísané na účet príjemcu v ten istý pracovný deň.  Všetky ostatné platby, zadané po tomto čase, budú pripísané najbližší pracovný deň.

Urgentné platby môžete zadávať v pracovné dni do 14.00 h. Urgentné platby budú spoplatnené v zmysle Sadzobníka poplatkov a pripísané na účet príjemcu v deň zadania platby.

SZRB, a. s.

Ďalšie novinky

 • szrb-obanke-pic-500x400-c

  21JúN

  Aktuality

  Individuálna účtovná závierka Erika Holesova, odbor marketingu

  Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že individuálna účtovná závierka SZRB, a. s., k 31.12.2022 bola uložená v registri účtovných závierok. Individuálna účtovná závierka ja Vám k dispozícii na webovej stránke banky a na ktoromkoľvek regionálnom zastúpení banky. SZRB, a. s.

  Detail
 • szrb-obanke-pic-500x400-c

  20JúN

  Aktuality

  Oznam o dočasnom zatvorení prevádzky RZ Trenčín Erika Holesova, odbor marketingu

  Vážení klienti, dovoľujeme si vám oznámiť, že regionálne zastúpenie v Trenčíne bude dňa 23. júna 2023 zatvorené, z dôvodu prerušenia distribúcie elektriny. Naši zamestnanci pobočky budú pre vás aj naďalej k dispozícii na telefónnom čísle: +421 903 530 940. Ďakujeme za pochopenie. SZRB, a. s.

  Detail
 • szrb-obanke-pic-500x400-c

  14JúN

  Aktuality

  Oznam o dočasnom zatvorení prevádzky RZ Žilina Erika Holesova, odbor marketingu

  Vážení klienti, dovoľujeme si vám oznámiť, že regionálne zastúpenie v Žiline bude dňa 26. júna 2023 zatvorené, z dôvodu prerušenia distribúcie elektriny. Naši zamestnanci pobočky budú pre vás aj naďalej k dispozícii na telefónnom čísle: +421 903 675 179. Ďakujeme za pochopenie. SZRB, a. s.

  Detail