Orgány banky

Predstavenstvo

Mgr. Bc. Peter Dávid, MBA
predseda predstavenstva a generálny riaditeľ

Ing. Roland Štadler
podpredseda predstavenstva a námestník generálneho riaditeľa pre úsek ekonomický a správy obchodov
Mgr. Tomáš Takács
člen predstavenstva a námestník generálneho riaditeľa pre úsek obchodný

 

Dozorná rada

Ing. Dana Meager predseda
Ing. Mgr. Rudolf Gregorovič člen
Ing. Tomáš Galbavý člen
Martin Jóna člen
Ing. Jozef Straško člen
Ing. Martin Hrivík člen
Prof. Ing. Ján Lisý, PhD. člen
   
   

 

Internet banking

O nás


Novinky

  • Aktualizácia webového sídla

    16.04.2021

    Oznamujeme Vám, že dňa 16. apríla 2021 v čase od 16,00 do 18,00 hod., z dôvodu plánovanej technickej údržby webového sídla banky, môže dôjsť...

  • Tlačová správa

    15.04.2021

    SZRB, a. s. reaguje na nekorektnú informáciu zverejnenú dňa 13.4.2021 v médiách.   Slovenská záručná a rozvojová banka,...

  • Individuálna účtovná závierka

    31.03.2021

    Oznamujeme, že individuálna účtovná závierka SZRB k 31.12.2020 bola uložená v registri účtovných závierok v zmysle § 23d ods. 5 zákona č....

Na vrch stránky