Potrebujem
poradiť

Potrebujem
poradiť

floating icon

Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadom možností financovania.

Dohodnúť stretnutie

Podporujeme
rozvoj podnikateľského
prostredia pre
modernejšie
Slovensko.

szrb-obanke-pic4

Sme spoľahlivým obchodným partnerom slovenských podnikateľov a firiem. Máme dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti bankovníctva, vďaka ktorým sme sa stali prvou voľbou pre perspektívnych, inovatívnych a ambicióznych podnikateľov v poskytovaní dlhodobých úverov.

Disponujeme stabilným kapitálom so štátnym krytím, širokou regionálnou pôsobnosťou, ktorá zlepšuje dostupnosť našich služieb a tímom odborníkov, ktorí sú vždy pripravení vypočuť, poradiť a vyjsť v ústrety požiadavkám našich klientov.

30+

rokov na trhu

10

pobočiek po celom
Slovensku

190+

zamestnancov

Misia

Poskytujeme firmám spoľahlivé financovanie s individuálnym a ústretovým prístupom, ktoré prispeje k rozvoju moderného Slovenska.

Vízia

Chceme byť prirodzenou voľbou pre perspektívnych podnikateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé financovanie.

Poslanie

Podporujeme rozvoj podnikateľského prostredia pre modernejšie Slovensko.

Partnerstvo

Budujeme vzťahy, rozvíjame partnerstvá

S našimi klientmi aj zamestnancami budujeme rovnocenné vzťahy založené na vzájomnom rešpekte a dôvere. Všetci ťaháme za jeden povraz a snažíme sa spolupracovať tak, aby sme naplnili očakávania našich klientov.

Ústretovosť

Vnímame potreby, hľadáme riešenia

Pozorne načúvame potrebám našich klientov aj kolegov. Sme trpezliví a empatickí. Vždy si dokážeme nájsť čas na hľadanie optimálneho riešenia, ktoré uspokojí požiadavky a očakávania oboch strán.

Zodpovednosť

Čo sľúbime, to splníme

Sme dôveryhodným obchodným partnerom, na ktorého sa môžu klienti kedykoľvek spoľahnúť. Za svoje činy a rozhodnutia sme všetci pripravení niesť plnú zodpovednosť. Sme transparentní a vždy držíme slovo!

Flexibilita

Sledujeme trendy, napredujeme

Na každodenné výzvy reagujeme pružne a flexibilne. Sme tím rozhľadených ľudí, ktorí nechcú byť limitovaní zaužívanými štandardmi, ale túžia objavovať nové možnosti, neustále sa vzdelávať a prinášať netradičné riešenia.

Chcete sa aj vy stať súčasťou stabilného, odborne vzdelaného a pozitívne naladeného tímu?

Pozrite si zoznam aktuálne voľných pracovných pozícií a možno už čoskoro sa z nás stanú kolegovia.

Voľné pozície